Hír

2024. Március 2-án Sulikezdés!

Kedves Gazdik,

2024. Március 2-tól 5 hetes intenzív tanfolyamokat indítunk a következő szinteken:
– Kutyaovi 9:00
-Alapozó I. szemeszter 10:00
-Engedelmes csoport 11:00

Alapozó I. szemeszter:
A tanfolyam (egy szemeszter) 10 alkalmas és a végén vizsgával zárjuk. A tanfolyamon megtanulunk laza pórázon közlekedni, ösztönöket kezelni, alap engedelmes feladatokat tanulhatunk és életszituációt kezelünk.
Az Alapozó tanfolyam I. szemeszterének a részvétel díja 45 000Ft, ez magába foglalja a kezdő felszerelést. Befizetési határidő Február 27. kedd. Beiratkozás napján történő befizetés esetén 50 000 Ft.
Engedelmes Csoport:
A foglalkozás részvételi feltétele Kutyaiskolánkon elvégzett alapozó tanfolyam. Következőszint engedelmes feladatokkal.

Kutyaovi
A kutyaoviban játékosan tanulnak kutyusaink, eközben a gazdit is felkészítjük a kölyök nevelésére és helyes szocializációra. Ovis foglalkozásunkon minden hétvégén más-más témakörrel készülünk! Folyamatosan lehet csatlakozni!

Weboldalunkon a foglalkozások menüpont alatt minden tanfolyamunkról részletes leírást találtok!
Alapozó tanfolyam I. Szemeszter beiratkozás: Március 2. 10:00 óra

Kutya oviba a 7 hónapos kort még be nem töltött kölyök kutyákkal egész évben be lehet csatlakozni! 2500 Ft / alkalom, vagy 20 000 Ft a 10 alkalom

Jelentkezés: elitekutyaiskola@gmail.com . Túljelentkezés esetén több csoportot is indíthatunk más időpontban.
Bővebb információ telefonon: 06 70/882-1134
Email: elitekutyaiskola@gmail.com
Facebook: Elite Kutyaiskola
Elite kutyaiskola, hogy a rosszcsontból valódi társ legyen!