Hír

2023. Augusztus 26-án Sulikezdés

Kedves Gazdik,

2023. Augusztus 26-tól 5 hetes intenzív tanfolyamokat indítunk a következő szinteken:
-Alapozó I. szemeszter 9:00
– Kutyaovi 8:00

Alapozó I. szemeszter:
A tanfolyam (egy szemeszter) 10 alkalmas és a végén vizsgával zárjuk. A tanfolyamon megtanulunk laza pórázon közlekedni, ösztönöket kezelni, alap engedelmes feladatokat tanulhatunk és életszituációt kezelünk.
Az Alapozó tanfolyam I. szemeszterének a részvétel díja 45 000Ft, ez magába foglalja a kezdő felszerelést. Befizetési határidő Augusztus 26. csütörtök. Beiratkozás napján történő befizetés esetén 50 000 Ft.
Alapozó II. szemeszter:
A következő szint az Alapozó II. szemeszterén városi gyakorlatokkal fogunk megismerkedni, az életszituáció kezelés és az együttműködés fejlesztése kap nagy hangsúlyt. Ennek díja 45 000Ft, amely tartalmaz egy 5m-es kiképző pórázt. Befizetési határidő Augusztus 26. csütörtök. Beiratkozás napján történő befizetés esetén 50 000 Ft.
 Az Alapozó I. – II. szemeszter egyben fizetve 80 000Ft. Befizetési határidő Augusztus 24. csütörtök. Beiratkozás napján történő befizetés esetén 85 000 Ft.

Kutyaovi
A kutyaoviban játékosan tanulnak kutyusaink, eközben a gazdit is felkészítjük a kölyök nevelésére és helyes szocializációra. Ovis foglalkozásunkon minden hétvégén más-más témakörrel készülünk! Folyamatosan lehet csatlakozni!

Weboldalunkon a foglalkozások menüpont alatt minden tanfolyamunkról részletes leírást találtok!
Alapozó tanfolyam I. Szemeszter beiratkozás: Augusztus 26. 9:00 óra

Kutya oviba a 7 hónapos kort még be nem töltött kölyök kutyákkal egész évben be lehet csatlakozni! 2500 Ft / alkalom, vagy 18 000 Ft a 10 alkalom

Jelentkezés: elitekutyaiskola@gmail.com . Túljelentkezés esetén több csoportot is indíthatunk más időpontban.
Bővebb információ telefonon: 06 70/882-1134
Email: elitekutyaiskola@gmail.com
Facebook: Elite Kutyaiskola
Elite kutyaiskola, hogy a rosszcsontból valódi társ legyen!