Your address will show here +12 34 56 78
FOGLALKOZÁSOK

Kicsiknek és nagyoknak!

Ismerd meg fogalkozásainkat!

Tudjatok meg többet foglalkozásainkról és jelentkezzetek óráinkra. Minden gazdit és kutyust szeretettel várunk!

Kutyaovi

Kutyaovi minden 3 hónaptól 7 hónapos kölyöknek

Alapozó tanfolyam

A tanfolyamon a kutyusok elsajátítják a különböző alapengedelmességi feladatokat, illetve szorosabbá tesszük a kutya-gazdi kapcsolatot.

Középszintű tanfolyam

Ezen a szinten már különböző ügyességi gyakorlatokat is megtanulunk, a póráz elhagyásával, kézjelek segítségével.

Egyéni foglalkozás és Rehabilitáció

Napközi

Terelő foglalkozás

Juhász kutyák ösztönpróbára, terelő munkavizsgára és terelő versenyre felkészítésében segítünk.

Őrzővédő

Vizsga és tenyészszemle felkészítés, IGP

Falkaséta

Haladó tanfolyam

A haladó szint két részből áll, ahol a távolsági irányítás mellett az akadálypálya és a szagazonosítás is fontos szerepet kap.

Alkalmassági felkészítés

A fajtatiszta kutyusoknak számos vizsgán, fajtától függően más-más feladatban kell bizonyítaniuk. Ezekben is segítséget nyújtunk! Iskolánk képzési módszere a képességek fejlesztésére épül!

Tudtad?

Hozzánk keverék kutyusokkal is bátran jöhetsz, foglalkozásainkon nincs fajtaspecifikus korlátozás!