Hír

III. Elite Kutyaiskola Szépségversenye!

III. Elite Kutyaiskola Szépségversenye

Kedves Gazdik és érdeklődők! Április 11-én tervezett III. ELITE Kutyaiskola szépségversenye megrendezésére változtatás mellett döntöttünk! Mivel kicsik és nagyok lelkesen készültek ezért megtaláltuk a módját, hogy megrendezhessük!!!! 🤘🤘😉
Nincs más dolgotok mint lefotózni kedvenceit oldalról álló helyzetben, kérünk még egy fotót szemből is. Bővebben Facebook oldalunkon:  Facebook-Elite kutyaiskola és Napközi
Leíró bírálatot kaphattok és helyezéseket 🙂
Képeket ide kérjük, fajtáját, nemét és születési idejét tüntessétek fel: elitekutyaiskola@gmail.com
Nevezhető kategóriák: Fajtatiszta és keverék, Szuka/kan, 3-6 hónapos kor bébi, 6-9 hónapos kor Kölyök, 9-18 hónapos kor Fiatal, 1-7 éves kor Felnőtt, 7-felett Veterán. Bis-ben nevezhető: Gyerek -kutya páros, Elite kutyaiskola legharmonikusabb párosa. Továbbá a Veterán, Bébi, Kölyök, Fiatal, Felnőtt BIS-be minden győztes tovább jut.
Nevezési díj nincs!
Várjuk a nevezéseket!