Your address will show here +12 34 56 78

• Text Hover

FALKASÉTA

Leírása:

Falkaséta foglalkozásunk keretein belül, az iskola területét elhagyva, mégis biztonságban, oktatóinkkal és más kutyákkal is együtt sétálhattok egy erdős, mezős területen, magasabb ingerkörnyezetben. A falkaséta csupa öröm a kutyák számára, miközben oktatóink segítségével tanulhattok is, gyakorolhatjátok a tanfolyamokon tanultakat, remek lehetőség a szocializációra, miközben az ebek kellemesen elfáradnak. A falkaséta útvonala autóforgalomtól mentes, így remek lehetőség biztonságban gyakorolni a behívást magasabb ingerkörnyezetben is.

• Séta hossza: 60-90 perc

• Séta díja: 3000Ft / alkalom

A foglalkozás célja:

A foglalkozáson gyakorolhatjátok az iskolán tanultakat magasabb ingerkörnyezetben mégis biztonságban, a kutyáknak lehetősége van a póráz nélküli önfeledt játékra is. A falkaséta a problémás kutyák rehabilitációjában is segítséget nyújt. A közös túra minden kutyus és gazdi számára élmény.
Részvételi feltételek:

• Tanfolyamon vagy egyéni foglalkozáson való részvétel
    • Érvényes oltások
    • Kullancs és bolha elleni védelem
A következő séta időpontja:

Hamarosan...
  • Text Hover